Kuras


Įsigyjant katilą rekomenduosime ir jam tinkama kuro rūšį. Padėsime surasti patogiausius kuro tiekėjus.

  • Medžio pjuvenų ir saulėgražų lukštų briketai.
  • Durpių briketai.
  • Beržinės ir kitokios malkos.
  • Medžio pjuvenų granulės.
  • Plauta akmens anglis.

Medienos pjuvenų briketai – alternatyvus kietasis kuras. Briketai gaminami iš supresuotų medienos pjuvenų ir panašių atliekų arba iš specialiai užaugintų energetinių augalų sausos masės. 
Briketai ekologiškai švarus organinis kuras. Jie gaminami iš biomasės todėl yra priskiriami atsinaujinančios energijos klasei.

Malkos – medžio gabalai (paprastai pliauskos, nors gali būti ir kapoti žabai, smulkios lentų atraižos ir pan.), skirti naudoti kaip laužo, krosnies, katilo ar panašaus įtaiso kuras šilumai gauti. Smulkūs deginimui skirti medienos gabaliukai (skiedros, pjuvenos) paprastai malkomis nelaikomi. Malkos yra kietojo biokuro rūšis.

Durpių briketai (durpės) - organinės nuosėdos, susidariusios kaupiantis suirusioms augalų liekanoms mažai deguonies, bet daug vandens turinčioje terpėje. Durpės daugiausia sudaro iš dalies suirusios augalų ir humuso dalys. Svarbiausi durpių rodikliai yra suirimo laipsnis, drėgnumas, mineralinė sudėtis (peleningumas), tankis ir šilumingumas.
Nors durpės ir yra biologinės kilmės, tačiau jos nėra laikomos atsinaujinančiu biokuru, o lėtai atsinaujinančiu biologinės kilmės kuru.

Medienos granulės - pagamintos iš natūralių medienos atliekų, t.y. medienos drožlių ar pjuvenų, kurios išdžiovinamos, sumalamos ir supresuojamos. Medžio granulių gamybai nenaudojami klijai ar cheminiai priedai, tai 100 proc. medienos kuras. Medžio granulės turi daug mažiau drėgmės nei malkos, todėl yra efektyvesnis šildymui naudojamas kuras. Jos naudojamos automatinėse centrinio šildymo sistemose arba granulių krosenelėse.

Plauta anglis
- Išgauta akmens anglis yra plaunama ir sijojama specialiuose fabrikuose. Anglis lengvesnė nei gruntas, smėlis, akmenys, todėl plaunant atskiriamos priemaišos, o sijojant anglis suskirstoma pagal stambumą. Plauta anglis yra geresnė nei neplauta. Ji pilnai sudega, katile nelieka uolienos likučių, kurių neplautoje anglyje gali būti iki 25%.

Suskystintų dujų spintos - Spintoje sumontuojamas dujų balionų pajungimo kolektorius, kuris sujungia kelis dujų balionus tarpusavyje į dvi balionų grupes, o automatinis dujų perjungėjas su reduktoriumi užtikrina sklandų dujų persijungimą iš tuščios dujų balionų grupės į pilną.


Patikslinkite paiešką

Prekių palyginimas (0)


Medžio granulės

..

190.00€

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Teirautis dėl prekės
* Name:
* Email:
Telephone:
* Question:
* Captcha:
Submit Question