• Sokol SE-MAX

Sokol SE-MAX

Gamintojas:Sokol
Prekės kodas:SokolSE-MAX
Prieinamumas:Sandėlyje


  • 750.00€


Galimi pasirinkimai

SE MAX SOKÓŁ centrinio šildymo katilai su viršutinio degimo sistema skirti deginti kietą kurą: malkas ir bituminę akmens anglį. Plieninis, kubo formos slėgio indas pagamintas iš 6 mm storio (skirto dalims, veikiamoms degimo dujų) ir 4 mm storio (kitoms dalims) P265GH krosnių plieno.

Paprastas modelis siūlomas su mechaniniu temperatūros reguliatoriumi, valdomu rankena, esančia ant pakreipiamos pelenų dėžės durelių angos. Temperatūra taip pat galima reguliuoti naudojant traukos matuoklį arba oro padavimo siurblį (papildoma įranga). Katilai pritaikyti ventiliatoriaus ir elektroninio valdiklio įrengimui, kurie žymiai pagerina naudojimo patogumą. Centrinio šildymo katiluose yra vandeniu aušinamos grotelės kurios padidina šilumos priėmimo paviršių, taip pat ir mechaninės judančios grotelės. Juose taip pat įrengta papildoma viršutinės degimo kameros ventiliacijos sistema. Juose yra horizontali kuro sistema. Didelė pakrova pagerina naudojimo patogumą prailginant vieno pakrovimo naudojimo laiką.

Šie katilai įrengiami tik atvirose vandeniu šildomose centrinio šildymo sistemose su reikalavimus atitinkančia šildymo sistema veikiama traukos jėgos. SE MAX SOKÓŁ šildymo katilai skirti naudoti centrinio šildymo sistemoms privačiuose gyvenamuosiuose namuose, žemės ūkio pastatuose, techninės priežiūros patalpose ir pardavimo vietose.

           


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Žymos: Sokol SE-MAX
Teirautis dėl prekės
* Jūsų vardas:
* El.paštas:
Telefonas:
* Klausimas: 
* Saugos kodas: