• Sokol SD DUO BIO

Sokol SD DUO BIO

Gamintojas:Sokol
Prekės kodas:Sokol SDDUOBIO
Prieinamumas:Sandėlyje


  • 2,500.00€


Galimi pasirinkimai

SD DUO BIO serijos SOKÓŁ centrinio šildymo katilai pagal PN EN 303-5:2012 standartą klasifikuojami į ketvirtą klasę ir juose galima deginti ekologiškas anglies granules.

Šiuose katiluose (dvigubos krosnies) įrengtas automatinis kuro tiektuvas: tiekimo sraigtas ir lovio degiklis su uždegikliu. Pritaikyti deginti kietą kurą: granules, grūdus, vynuogių ir alyvuogių sėklas. Kuro bako, kurio tūris 300L, pakrovimas granuliniu kuru leis katilui veikti automatiškai daug dienų, priklausomai nuo oro sąlygų ir konfigūracijos. Viršutinę degimo kamerą sudaro fiksuotos, vandeniu aušinamos grotelės, leidžiančios periodiškai deginti medieną ir bituminę akmens anglį. Plieninis, kubo formos slėgio indas pagamintas iš 6 mm storio (skirto dalims, veikiamoms degimo dujų) ir 4 mm storio (kitoms dalims) P265GH krosnių plieno. Modernus šilumokaičio dizainas leidžia pasiekti didesnį nei <90% naudingumo koeficientą.

Standartiniame modelyje įrengtas modernus FL 310 RTC valdiklis, palaikantis FUZZY LOGIC, PID funkcijas. Valdiklis valdo 4 siurblius, 1 maišytuvą ir lauko bei patalpos temperatūros valdymą. Yra galimybė įrengti sistemą, apsaugančią nuo granulių užsidegimo kuro tiektuve, geriau žinomą kaip „STRAŻAK“ (UGNIAGESYS) ir įrengti LAMBDA ZONDO modulį.

Katilai kuriami ir gaminami pagal PN-EN 303-5:2012 standartą ir esminius direktyvose nurodytus saugos reikalavimus. Jie skirti naudoti centrinio šildymo sistemoms vandeniu privačiuose gyvenamuosiuose namuose, žemės ūkio pastatuose, techninės priežiūros patalpose ir pardavimo vietose.
          

           


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Teirautis dėl prekės
* Jūsų vardas:
* El.paštas:
Telefonas:
* Klausimas: 
* Saugos kodas: