Kostrzewa Mini Bio

Gamintojas:Kostrzewa
Prekės kodas:MiniBio
Prieinamumas:Sandėlyje

Naujoviškas, mažiausias rinkoje katilas Kostrzewa MINI BIO, skirtas deginti granules ir avižas.

  • 2,799.00€


Galimi pasirinkimai

Pagrindiniai MINI BIO katilo privalumai yra maži gabaritai ir paprastas naudojimas, tereikia užberti kuro į pagrindinį kuro konteinerį ir paspausti START mygtuką. Pranešimai yra rodomi dideliame monitoriuje. Kelių minučių bėgyje įrenginys automatiškai užsikuria, savarankiškai parenka darbo parametrus bei siekia išlaikyti pastovią patalpų ir šilto vartojamo vandens temperatūrą.

Vienintelis darbas, kurį reikia atlikti, turint MINI BIO katilą, tai papildyti pagrindinį 180l talpos konteinerį kuru kas 3–14 dienų bei išvalyti pelenus iš degiklio ir c.š. katilo.

Naujoviškas, mažiausias rinkoje katilas MINI BIO, skirtas deginti granules ir avižas – tai naujas požiūris Lenkijoje ir Europoje į automatinį kūrenimą kietu kuru. Deginamos nuo 6 iki 8 mm skersmens granulės arba pasirinktinai grūdai (avižos)1 išskiria mažus išmetamųjų dujų kiekius ir dėl to atitinka Europos Sąjungos aplinkos apsaugos normas. Mini Bio katilas – tai optimalus sprendimas, norint įrengti katilą mažuose gyvenamuose pastatuose, kuriuose katilui skirta labai mažai vietos arba jos iš viso nėra. Šildomų gyvenamųjų pastatų plotas gali būti nuo 50–300 m2.

Įrenginys yra sudarytas iš keturių dalių. Visas įrenginys turi stačiakampės prizmės formą, 10kW katilo matmenys yra 600x600x1600 mm ir 20kW katilo – 700x700x1650mm.

         


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Teirautis dėl prekės
* Jūsų vardas:
* El.paštas:
Telefonas:
* Klausimas: 
* Saugos kodas: