Atmos D 15-45 P

Gamintojas:Atmos
Prekės kodas:Atmos D 15-45 P
Prieinamumas:Sandėlyje

Centrinio šildymo katilai - D 15 P, D 20 P, D 30 P, D 45 P yra skirti kūrenti medienos granulėmis, su galimybe kūrenti malkomis.

  • 2,870.00€


Galimi pasirinkimai
Centrinio šildymo katilai - D 15 P, D 20 P, D 30 P, D 45 P yra skirti kūrenti medienos granulėmis, su galimybe kūrenti malkomis.
Katilai yra suprojektuoti taip, kad granulių degiklį į katilą galima montuoti iš kairės arba dešinės katilo pusės. Katilai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno. Apatinėje katilo dalyje įrengtos slankiojančios grotelės palengvinančios katilo valymą. Viršutinės katilų D20P, D30P ir D45P dalyse yra įrengti kanaliniai šilumokaičiai su turboliatoriais. Turboliatoriai naudojami padidinti katilo efektyvumą ir palengvinti katilų valymui. Katiluose D15P yra toks pats šilumokaitis, kaip ir D20P, bet be turbuliatorių ir ištraukimo ventiliatoriaus. Visa degimo kamera yra padengta keramikinėmis plytomis, kurios padeda pasiekti didžiausią efektyvumą. 

Katilas reguliuojamas termostatų pagalba, taip pat yra galimybė įmontuoti šildymo sistemo valdymo automatiką. Katilų nugarinėje dalyje montuojamas traukos reguliatorius, kuris veikia tuo metu, kai kūrenamos malkos. Šio tipo katiluose yra įmontuoti aušinimo gyvatukai, kurie naudojami kaip apsauga nuo perkaitimo. Katilai sukonstruoti deginti medienos granules, kaip pagrindinį kurą, bet taip pat palikta galimybė deginti malkas, taip išliekant mažiau priklausomais nuo vienos kuro rūšies.

Į katilų komplektus įeina:

  • Katilas
  • Granulių degiklis
  • Konvejeris (šnekas), be granulių talpos

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Susijusios prekės
Teirautis dėl prekės
* Jūsų vardas:
* El.paštas:
Telefonas:
* Klausimas: 
* Saugos kodas:
Siųsti