Kostrzewa Pellets 100

Gamintojas:Kostrzewa
Prekės kodas:Pellets100
Prieinamumas:Sandėlyje

Automatiniu būdu užkuriami 16 kW, 24 kW ir 32 kW ir 40 kW galingumo katilai Kostrzewa Pellets® 100.

  • 3,099.00€


Galimi pasirinkimai

Automatiniu būdu užkuriami 16 kW, 24 kW ir 32 kW ir 40 kW galingumo katilai Kostrzewa Pellets® 100 nustato naujas kryptis granuliuotos biomasės deginimo įrenginiams Lenkijoje.

Katilai yra pritaikyti deginti pjuvenų granules (granulės), o taip pat išmontavus degiklį: malkas, anglį, anglių dulkes, skiedras ir briketą atitinkamai didelėje pakrovimo kameroje.

Deginant granules kuras yra tiekiamas į labai didelės talpos konteinerį, nuo 300 – 600 l (250 – 500 kg.), sliekinio tiektuvo pagalba ir užberiamas į Degiklį Platinum Bio.

Šios talpos kuro padavimo anga priklausomai nuo energijos poreikio leis dirbti automatiškai nuo 7 iki 30 dienų. Platinum Bio degiklyje kuras yra automatiškai perstumiamas ant pakuros ir automatizuotai užkuriamas 120 W galingumo kaitinimo elementu. Kuras sudegintas darbo metu yra išstumiamas į labai didelę peleninę, kurią reikia tuštinti tik kartą per 365 dienas.

Katilo šilumokaitį sudaro trys dalys: pakrovimo kamera, keraminė kamera su vidiniu oro suskirstymu į pirminį ir antrinį ir trečioji šilumokaičio dalis.
Antroji ir trečioji katilo kamera lemia didelį efektyvumą. Keraminėje kameroje aukštesnėje negu 900°C temperatūroje, dalyvaujant pirminiam ir antriniam orui, yra sudeginamos dujos, kurios perduoda šilumą trečiojoje šilumokaičio dalyje. Antroji šilumokaičio dalis yra padalinta į dvi viršutinio-apatinio deginimo dalis svirties pagalba. Tai reiškia, kad katile galima deginti pagal dvi sistemas t.y. apatinio deginimo sistema (malkos, dulkės, smulkios anglys) viršutinio deginimo sistema mažo kaloringumo kuras.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Teirautis dėl prekės
* Jūsų vardas:
* El.paštas:
Telefonas:
* Klausimas: 
* Saugos kodas: