Warmet 200 Ceramik

Gamintojas:Kostrzewa
Prekės kodas:Warmet200Ceramik
Prieinamumas:Sandėlyje

Kostrzewa Warmet 200 Ceramik -  tai kombinuotųjų katilų, įkraunamų rankiniu būdu ir skirtų kietajam kurui, linija.

 • 1,349.00€


Galimi pasirinkimai

Kostrzewa Warmet 200 Ceramik -  tai kombinuotųjų katilų, įkraunamų rankiniu būdu ir skirtų kietajam kurui, linija. Charakteringa savybė yra apatinis arba viršutinis degimas priklausomai nuo deginamo kuro. Gaminami 18 kW, 25,5 ir 32 kW nominaliosios galios variantai. Katilo šilumokaičiai, pagaminti iš aukštos kokybės plieno, yra tiekiami iš patikimų Lenkijos plieno gamintojų, turinčių atitinkamus kokybės sertifikatus. Šilumokaitis yra specialiai sukonstruotas taip, kad būtų galima deginti aukščiau minėtą kurą. Atitinkamai profiliuoti dūmų kanalai sudaro tris kontūrus, padidinančius energijos paėmimo efektyvumą.

Katilo šilumokaitis yra sudarytas iš trijų dalių:

 • įkrovimo kameros,
 • keraminės kameros su vidiniu oro suskirstymu į pirminį ir antrinį,
 • trečiosios – šilumokaitinės – dalies.

Antroji ir trečioji katilo kameros lemia didelį efektyvumą. Keraminėje kameroje, 900°C viršijančioje temperatūroje, dalyvaujant pirminiam ir antriniam orui, yra sudeginamos dujos, atiduodančios šilumą trečiojoje šilumokaičio dalyje. Antroji šilumokaičio dalis viršutinio – apatinio deginimo svirtimi yra padalyta į dvi dalis. Tai reiškia, kad katile yra galimas dvisistemis deginimas, t. y., apatinio deginimo sistema (mediena, anglies dulkės ar granulės) ir apatinio deginimo sistema (mažo kaloringumo kuras).

Kuro deginimas:

Pirmiausia vyksta vadinamasis kuro dujų pašalinimas – esant apribotam oro padavimui išsiskiria lakios sudėtinės medžiagos.
Po to šios dujos yra sudeginamos keraminėje kameroje (antrojoje šilumokaičio dalyje, veikiant aukštai temperatūrai ir dalyvaujant antriniam orui),
Šiluminės energijos paėmimas trečiojoje šilumokaičio dalyje ir perdavimas į šildymo sistemą.

Privalumai:

 • Katilo reguliatorius. Valdo orapūtės, centr. šild. sistemos siurblio, grindinio šildymo siurblio ir karšto buitinio vandens siurblio darbą taip, kad būtų suvartojama kuo mažiau kuro, užtikrinamas naudojimo komfortas ir padidinamas katilo ilgaamžiškumas;
 • Centr. šild. siurblio valdymas. Valdiklis suteikia galimybę prijungti kambarių temperatūros reguliatorių, kuris užtikrina, kad centr. šild. siurblys veiks tik tada, kai to prireiks – taip sumažinamas elektros srovės ir šiluminės energijos sunaudojimas.
 • Trečiojo siurblio valdymas. Valdiklis suteikia galimybę valdyti trečią, papildomą, siurblį (grindinio šildymo arba papildomos patalpos su kambario temperatūros reguliatorium).
 • Orapūtės galios reguliavimas. Didelis sąlygotumas lemia, jog negalima vienareikšmiškai apibrėžti orapūtės galios, reikalingos šiam Warmet 200 Ceramik katilo tipui. Ši galia priklauso nuo tokių veiksnių kaip dūmtraukio instaliacija, kuro rūšis ir drėgnumas.
 • Soft Start (švelnus startas). Funkcija, leidžianti padidinti orapūtės variklio ilgaamžiškumą. Jos esmė yra laipsniškas orapūtės galios įjungimas.
 • Karšto vandens prioritetas (PCW). Labai patogi funkcija, leidžianti palaikyti kaip galima pastovesnę karšto buitinio vandens temperatūrą.
 • Katilo perkaitimas. Tuo momentu, kai vandens temperatūra viršija 89°C, valdiklis pereina į aliarmo režimą ir, siekdamas kuo greičiau sumažinti pavojingą temperatūrą, įjungia visus siurblius.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Teirautis dėl prekės
* Jūsų vardas:
* El.paštas:
Telefonas:
* Klausimas: 
* Saugos kodas: