Maga MA

Prekės kodas:Maga MA
Prieinamumas:Sandėlyje

Dujų generacinis kieto kuro katilas Maga MA su ištraukiamuoju ventiliatoriumi.

 • 2,083.00€


Galimi pasirinkimai

Dujų generacinis kieto kuro katilas Maga MA su ištraukiamuoju ventiliatoriumi.

Katilo privalumai:

 • Degimo procesas vyksta aukštoje temperatūroje dujų generacijos principu;
 • Viena kuro įkrova dega apie 8-12 valandų;
 • Plieninis katilo korspusas -  6 mm;
 • Priklauso griežčiausiai III emisinei klasei;
 • Skaitmeninis valdymo pultas.
 • Degimo procesas vyksta aukštoje temperatūroje dujų generacijos principu.
 • Oras degimui tiekiamas ištraukimo ventiliatoriumi.
 • Degimo procesas pasižymi stabilia liepsna ir būsena bei degimo kokybiškumu.
 • Dėl didelės kuro įkrovos galima deginti 550 mm (MA 20-49, MA 80 iki 650 mm) ilgio malkas.
 • Galima deginti medienos atliekas.


Naudojamas kuras: mediena ir medienos atliekos

Vandens šildymo katilas Maga MA yra skirtas gyvenamųjų namų tokių kaip butų, sodybų, kotedžų ir kitų pastatų apšildymui. Katilas yra skirtas kūrenti malkomis. Šio katilo kurui gali būti naudojama bet kokia sausa mediena, pavyzdžiui, smulkinti rąstai ar medienos skiedros, daugiausia 550 mm (MA 15 – 350 mm, MA 80 – 650) ilgio. Didesnio skersmens malkos taip pat gali būti naudojamos. Jas naudojant katilo nominali galia sumažės, o degimo trukmė pailgės. Didelis pakuros tūris padės išvengti sunkaus darbo, susijusio su kietojo kuro paruošimu – t.y. rąstų pjovimu ir skaldymu į smulkesnius tinkamo dydžio gabalus. Dėl šios priežasties taupomos fizinės energijos ir laiko sąnaudos.

Katilo korpusas yra suvirintas iš katilams skirto plieno lakštų. Korpusą sudaro kuro įkrovimo kamera, kurios apatinėje dalyje yra karščiui atsparaus betono plokštė su išilgine anga (degikliu), skirta antrinio oro padavimui ir degimo produktų išbyrėjimui. Žemiau degiklio yra degimo kamera su karščiui atspariomis plytomis. Galinėje katilo dalyje yra vamzdinis šilumokaitis kuris viršutinėje dalyje pereina į degimo produktų surinkimo vamzdį (dūmtakį). Surinkimo vamzdžio galinėje dalyje yra degimo produktų (dūmų) ištraukimo ventiliatorius ir dūmtraukio pajungimo atvamzdis. Katilo priekio viršutinėje dalyje yra kuro įkrovimo kameros durelės, o apačioje degimo kameros – pelenų išvalymo durelės. Katilo korpusas apšiltintas mineraline vata, kurią prilaiko išorinė plieninė katilo apdaila. Viršutinėje katilo dalyje yra valdymo pultas.

Degimo principas šiuose katiluose skiriasi nuo kuro degimo paprastuose kieto kuro katiluose. Kurui degant dujų generavimo principu, degimo kameroje pasiekiama 1100 ° C temperatūra. Medžio dujų degimą katile palaiko ventiliatorius, kuris pirminį orą tiekia į įkrovos kamerą, kad kuras degtų -rusentų, o antrinį orą į degiklį. Tokia kuro degimo sistema leidžia pasiekti maksimalų ekonominį efektą, ir kuro sutaupoma iki 40%. Automatinis katilo valdymas, elektroninio valdymo pulto pagalba, nereikalauja ypatingo aptarnavimo. Viena kuro įkrova dega apie 8 - 12 valandų, dirbant katilui vidutiniu galingumu. Katilai yra sertifikuoti pagal Europos standartą EN 303-5: 2001 ir yra įtraukti įgriežčiausią III emisinę klasę.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Žymos: Kieto, kuro, katilas, Maga, MA
Teirautis dėl prekės
* Jūsų vardas:
* El.paštas:
Telefonas:
* Klausimas: 
* Saugos kodas: